Sardynia all inclusive przyciąga turystów z całego świata, bez względu na wiek czy upodobania. Zachęca przede wszystkim pięknymi krajobrazami i włoską atmosferą, jaką można poczuć na każdym kroku. Choć wczasy na Sardynii polecane są każdemu, niektórzy mogą z nich skorzystać w wyjątkowy sposób. Kto w szczególności powinien wybrać Sardynię all inclusive?

Wakacje dla seniorów

Sardynia all inclusive to doskonała propozycja dla osób starszych, które chciałyby odpocząć z dala od zatłoczonych kurortów. Większość seniorów wybiera się tutaj poza ścisłym sezonem, najczęściej wiosną bądź wczesną jesienią. Wtedy też niektóre miasta Sardynii stają się niemal puste, co stanowi idealne warunki do odpoczynku. Dlaczego to właśnie seniorzy dobrze odnajdą się na Sardynii? Przede wszystkim dlatego, że zachęca ona bogactwem natury i pięknymi, nieoczywistymi krajobrazami. Ponadto, możemy do woli spacerować po plaży, siedzieć we włoskich kawiarniach, popijając kawę czy spacerować wąskimi uliczkami miast. Seniorzy bardzo cenią sobie ciszę i spokój, jakie panują na Sardynii, szczególnie w mniejszych miejscowościach. Wakacje na Sardynii all inclusive https://wakacjenasardynii.pl/ to idealnie rozwiązanie, jeśli nie chcemy przejmować się posiłkami czy napojami, bowiem tych będziemy mieć pod dostatkiem.

Urlop dla rodzin z małymi dziećmi

Rodzice często poszukują nieoczywistych miejsc, które można by było pokazać dzieciom. Taka właśnie jest Sardynia, która rodziny z dziećmi zaprasza przede wszystkim poza sezonem, głównie ze względu na bardzo wysokie temperatury, jakie panują w porze wakacyjnej. Sardynia all inclusive to doskonały sposób na spędzenie wakacji z najmłodszymi członkami rodziny. Rodzice nie muszą się przejmować przygotowywaniem posiłków, gdyż zawsze mają pod ręką przekąski. Zaletą Sardynii jest też fakt, iż lot na nią trwa stosunkowo krótko, dzięki czemu maluchy nie zdążą znudzić się w samolocie.

Pozostaje pytanie, co można robić na Sardynii z małymi dziećmi? Przede wszystkim zabierzmy je na plażę, na której będą mogły do woli bawić się w piasku oraz w wodzie. Pamiętajmy przy tym o odpowiednim zabezpieczeniu głowy oraz skóry dziecka, a więc o czapce i kremach z filtrem. Nawet, jeśli na wakacje wybieramy się poza sezonem, na Sardynii będzie gorąco, a słońce będzie prażyć. Jeśli będziemy chcieli zobaczyć coś więcej, możemy wynająć samochód i wybrać się na małą wycieczkę po wyspie. Większość wypożyczalni dysponuje obecnie nie tylko samochodami, ale również fotelikami, dostosowanymi do najmłodszych. Sprawdźmy, jakie zasady przewożenia dzieci obowiązują na Sardynii, zanim wybierzemy się w podróż, tak aby uniknąć ewentualnych mandatów. 

Dla tych, którzy chcą odpocząć

Sardynia all inclusive

Sardynia all inclusive

Sardynia all inclusive to dobre rozwiązanie dla osób, które chciałyby odpocząć od zgiełku i hałasu. W sezonie przebywa tutaj duża liczba turystów, jednak i tak jest ich mniej, niż w większości kurortów europejskich. Jeśli wybierzemy się na Sardynię all inclusive do nieco mniejszych miejscowości, z pewnością znajdziemy tam upragnioną ciszę, a tym samym wytchnienie. Jeżeli zależy nam na jeszcze większym poczuciu intymności, wybierzmy się na wakacje poza sezonem.

Na Sardynii możemy postawić nie tylko na odpoczynek pasywny, ale również na różnego typu aktywności fizyczne, jeśli tylko najdzie nas na nie ochota. Przykładowo, możemy wynająć rower i wybrać się na przejażdżkę. Dobrym rozwiązaniem jest również wynajęcie kortu tenisowego czy rowerków wodnych. Do wyboru mamy wiele opcji, zwłaszcza jeśli decydujemy się spędzić urlop w bogato wyposażonym hotelu.

Poznaj prawdziwe Włochy

Wakacje na Sardynii pomogą nam poznać Włochy od podszewki. Zapoznamy się nie tylko z kulturą i obyczajami tego kraju, ale również z nietypowym podejściem do życia rodowitych Włochów. Spokój, przyjazne nastawienie do ludzi i do świata czy duża swoboda w wyrażaniu emocji – to właśnie ich cechy charakterystyczne. Jadąc na Sardynię, będziemy też mogli spróbować lokalnych przysmaków. Wbrew pozorom nie ograniczają się one jedynie do spaghetti czy pizzy. Sardynia all inclusive daje też możliwość degustowania lokalnego wina, które jest bardzo lubiane przez turystów z całego świata. Dzięki licznym imprezom lokalnym możemy poczuć się jak na prawdziwych, włoskich wakacjach.

Zaplanuj włoski urlop!

Każdy, kto chciałby sprawdzić, jak wygląda włoskie życie, powinien wybrać się na wakacje na Sardynię. Pamiętajmy, aby rezerwacji miejsc noclegowych dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem, bowiem w ostatnim czasie tego typu oferty cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza w sezonie. Możemy co prawda zdecydować się na Sardynię last minute, jednak liczba ofert jest wtedy tym bardziej ograniczona. Kusząca jest natomiast cena wakacji, bowiem za wyjazd last minute możemy zapłacić nawet o połowę mniej w stosunku do ceny regularnej. Wakacje na Sardynii all inclusive nie wymagają szczególnych przygotowań, bowiem na wyspę możemy pojechać na podstawie ważnego dowodu osobistego bądź paszportu. Wystarczy tylko spakować niezbędne rzeczy do walizki i cieszyć się wymarzonymi wakacjami. 

Wakacje na Sardynii
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+393314126886
www.wakacjenasardynii.pl